آغاز ثبت نام دومین دوره ی «لحظه های ناب ترنجی» در اهواز

ویژه دختران 13 الی 17 سال برگزار می شود؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 30 خرداد, 1397 - 09:45
ثبت نام دومین دوره آموزشی «لحظه های ناب ترنجی» با هدف ارتقاءِ معرفت و مهارت دانش آموزان ویژه ی دختران ۱۳ تا ۱۷ سال در اهواز آغاز و تا هفته نخست تیرماه ادامه می یابد.

نگین زارع مسئول آموزش باشگاه دانش آموزی ترنج در اهواز به حلقه وصل گفت: مؤسسه ی ما در حوزه ی دانش آموزی با عنوان «باشگاه دانش آموزی ترنج» در اهواز فعالیت می کند.

وی بیان داشت: بعد از برگزاری مراسم اعتکاف دانش آموزی در ماه مبارک رمضان که با استقبال خوب دختران دانش آموز نیز مواجه شد تصمیم به برگزاری دومین دوره ی تابستانه نیز  گرفتیم در واقع باشگاه دانش‌آموزی ترنج در سال ۹۶ اولین دوره‌ی تابستانی خود را با حضور گسترده دانش‌آموزان علاقمند برگزار کرده است.

زارع ادامه داد: به همین منظور دوره تابستانه باشگاه دانش آموزی ترنج از ۷ تیر الی ۹ مرداد ماه، در منطقه پادادشهر در دو فاز و با رویکرد مباحث تربیتی اخلاقی برگزار می‌شود.

مسئول آموزش باشگاه دانش آموزی ترنج اهواز تصریح کرد: این دوره آموزشی با هدف ارتقاءِ معرفت و مهارت دانش آموزان در راستای تربیت افسر جنگ نرم ویژه ی دختران ۱۳ تا ۱۷ سال برگزار می‌گردد.

وی اضافه کرد: کلاس‌ها روزهای یکشنبه و سه‌شنبه‌ در فاز نخست از دهم تیرماه الی نوزدهم تیرماه و در فاز دوم از 31 تیرماه الی نهم مردادماه دایر هستند و دانش آموزان تا هفته نخست تیرماه فرصت ثبت نام دارند.

زارع خاطرنشان کرد: این دوره نیز شامل کارگاه فن بیان، عکاسی، نویسندگی و شعر، طراحی پوستر، نقاشی، تدوین فیلم و اردوهای درون و برون شهری می‌باشد.

مسئول آموزش باشگاه ترنج اهواز ادامه داد: علاقه مندان می توانند برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام، ساعت کلاس ها و رزومه ی مدرسین به حساب باشگاه دانش‌آموزی ترنج در پیام‌رسان‌های ایتا، گپ و اینستاگرام به آدرس @toranjstudent مراجعه و یا با شماره‌ی ۰۹۳۷۰۸۴۹۹۳۴ تماس حاصل نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.