تبیین اهداف بیانیه ویژه برنامه محرم عاشوراییان اصفهان

در جلسه مشترک شواری اجرایی و مرکزی عاشوراییان صورت گرفت؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 29 خرداد, 1397 - 15:15
جلسه ی مشترک شورای اجرایی خواهران با حضور ریاست و اعضای شورای مرکزی مجموعه فرهنگی عاشوراییان اصفهان جهت تبیین اهداف بیانیه ویژه برنامه محرم برگزار شد.

عشوری مسئول روابط عمومی مجموعه ی فرهنگی عاشوراییان اصفهان به حلقه وصل گفت: در آخرین یکشنبه ی ماه مبارک رمضان، جلسه ی هفتگی شورای اجرایی خواهران با حضور ریاست و سایر اعضای شورای مرکزی عاشوراییان برگزار گردید.

وی هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی شورای اجرایی با ساختار شورای مرکزی و نوع تصمیم گیری این شورا و همچنین تبیین اهداف بیانیه ویژه برنامه محرم عنوان کرد.

عشوری تصریح کرد: در این جلسه به مهم ترین فعالیت های عاشوراییان در چند سال آینده با تمرکز بر دو حوزه ی، ویژه برنامه ی محرم عاشوراییان و تربیت نیروی انسانی کارآمد اشاره شد.

مسئول روابط عمومی مجموعه ی فرهنگی عاشوراییان اصفهان ادامه داد: برگزاری ویژه برنامه محرم به صورت منسجم تر و هدفمندتر با توجه به سبک و مدل خاص عاشوراییان در جهت حرکت به سمت تعالی و اثر بخشی بیشتر این برنامه، ازاهداف بیانیه ی مأموریت محرم است که دراین جلسه به تبیین آن پرداخته شد .

وی خاطر نشان کرد: موضوع دیگری که در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت دومین حوزه فعالیت متمرکز عاشوراییان در رابطه با تربیت نیروی فعال مولد و مؤثر فرهنگی ست که این اتفاق در ادامه سیر ۲۰ ساله تربیت نیروی انسانی در این مجموعه به صورت منسجم تر براساس سند دستینه تربیتی مصوبه شورای مرکزی، پیگیری خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.