آئین رونمایی از کتاب «رویای آمریکایی» برگزار می شود

با حضور جمعی چهره های شاخض جبهه فرهنگی انقلاب؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 2 ارديبهشت, 1397 - 13:15
مدیر انتشارات 27 بعثت از رونمایی کتاب «رویای آمریکایی» در روز سه شنبه 4 اردیبهشت خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، مازیار حاتمی مدیر نشر 27 بعثت از رونمایی «کتاب رویای آمریکایی» خبر داد و گفت: کتاب رویای آمریکایی تازه ترین کتاب انتشارات نشر 27 است که با نگارش و نگاهی نو توسط آقای گلعلی بابایی تألیف شده و به ناگفته ها, نقش و حضور آمریکا و غرب در جنگ تحمیلی هشت ساله علیه ایران و حمایت و پشتیبانی از رژیم بعث می پردازد. 

وی ادامه داد:  این کتاب جنگ نیابتی آمریکا علیه ایران از ابتدا تا آخر جنگ و از جهات مختلف بررسی و در 13 عنوان فهرست بندی شده است.

حاتمی در خصوص رونمایی از کتاب رویای آمریکایی اظهار کرد: مراسم رونمایی از کتاب رویای آمریکایی سه شنبه 4 اردیبهشت 97 از ساعت 17 با حضور سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ, نادر طالب زاده, محمدصادق کوشکی در کافه نخلستان سازمان هنری رسانه ای اوج واقع در خیابان شهید طالقانی, خیابان شهید برادران مظفر شمالی برگزار خواهد شد.

وی در خصوص لزوم پرداختن به این موضوعات در نشر 27 گفت: هدفگذاری نشر 27, بررسی کارنامه عملیاتی لشکر 27 در دوران دفاع مقدس است اما در  بعضی از این موارد و موضوعات دوران دفاع مقدس قطعاً باید شفاف سازی هایی را انجام داد. بطور مثال کتاب شراره های خورشید  ارتباط تنگاتنگی با کتاب رویای آمریکایی دارد و هر کسی که کتاب شراره های خورشید را بخواند و پس از آن کتاب رویای آمریکایی را مطالعه کند, متوجه می شود ما در هیچ یک از عملیات ها تنها با عراق نمی‌جنگیدیم, بلکه با یک رژیمی می‌جنگیدیم که چندین تفکر  پشت سر آن بود که باید ابعاد آنها بررسی شود.

مدیر نشر 27 بعثت همچنین در خصوص پرداختن دیگر انتشارات های دفاع مقدسی به موضوعات پشت پرده جنگ گفت: در دوران قبل, حین و پس از دفاع مقدس, برهه هایی وجود دارد که  در آن مطالب و بحث های نهفته است که باید به آن پرداخته شده و ذهن مخاطب اقنا شود. البته لازمه ورود به این حوزه پژوهش های زیاد و حضور بلند مدت در این موضوع و حمایت های همه جانبه از این نوع موضوعات است تا بصورت عمق به آن پرداخته شود تا بتواند ذهن پرسشگر جوانان را پاسخ دهد. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.