معرفی برگزیدگان چهارمین فصل از کنگره فصلی شعر کوتاه با موضوع انتظار

از سوی دفتر «شعر هیأت» جامعه ایمانی مشعر؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 2 ارديبهشت, 1397 - 09:00
مسئول دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر از معرفی برگزیدگان چهارمین کنگره فصلی شعر کوتاه با موضوع شعر انتظار خبر داد و گفت: نزدیک به ۶۰۰ اثر از ۱۲۸ شاعر در طول مدت کنگره دریافت شد.

یوسف رحیمی مسئول دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر به حلقه وصل گفت: خدای متعال را سپاس‌گزاریم که توفیق داد در چهارمین فصل از کنگرهفصلی شعرکوتاه، به اندازه بضاعت  خود، برای شناخت و تبیین هرچه بیشتر موضوع انتظار امامعصر علیه‌السلام و وظایف منتظران در راه تحقق ظهور، قدمی برداریم.

وی بیان داشت: این فصل از کنگره که با عنوان «فصلانتظار» برگزار شد، با پایان چهارمین فصل سال، به کار خود پایان داد و با دریافت نزدیک به ۶۰۰ اثر از ۱۲۸ شاعر، در مرحله دریافت آثار به سرانجام رسید.

رحیمی تصریح کرد: پس از غربالگری آثار، بیش از ۳۰۰ اثر به صورت کدگذاری شده و با حذف نام شاعران، در مرحله داوری مورد بررسی قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: در این مرحله داوران پس از ثبت امتیاز برای هر اثر، با حضور در جلسه داوری به دفاع از آثار مورد نظر خود پرداختند و در پایان آثار برگزیده از پانزده شاعر معرفی شد.

مسئول دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر افزود: علاقه مندان جهت اطلاعات بیش تر و مشاهده اسامی برگزیدگان می توانند به کانال @ ShereHeyat مراجعه نمایند.

رحیمی یادآور شد: ان‌شاء‌الله آثار برگزیده در قالب مجموعه‌ای مستقل منتشر و به علاقه‌مندان شعر ولایی تقدیم می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.