شهید ابراهیم هادی محبوب دل‌ها شده است/ شهیدی که تحول ایجاد می‌کند

مسئول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 1 ارديبهشت, 1397 - 16:00
مسئول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان ضمن اشاره به برگزاری این پویش در سالن دانش آموزی خیابان مهدیه گفت: «شهید ابراهیم هادی» محبوب دل‌ها شده است.

به گزارش حلقه وصل، حامد فلاح مسئول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان با بیان اینکه «پویش تولد دوست آسمانی من» ویژه شهید «ابراهیم هادی» است، اظهار کرد: این پویش طبق روال هر سال آخرین فروردین و اول اردیبهشت‌ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه از سال 86 تلاش شده تا این شهید بزرگوار به اقشار مختلف جامعه و نسل جوان معرفی شود، افزود: هر سال با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی این برنامه‌ها پر رنگ‌تر در استان همدان برگزار می‌شود.

مسؤول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان با بیان اینکه پویش تقریباً قریب به سه سال است که در استان همدان برپا می‌شود، عنوان کرد: به فضل الهی شهرستان‌های استان نیز درگیر برگزاری این پویش در شهرهای خود شدند.

وی با بیان اینکه به نظر می‌رسد ملایر برنامه‌هایی به مراتب قوی‌تر از استان داشته باشد، گفت: این پویش در همدان امروز اول اردیبهشت ساعت 17 تا 19 در سالن دانش‌آموزی در خیابان مهدیه برگزار می‌شود.

فلاح عنوان کرد: در کنار برنامه تدارک دیده شده اهدای یک بسته فرهنگی به همراه یک شاخه گل به قشر جوان به عنوان مخاطب اصلی برنامه در نظر گرفته شده که این برنامه همزمان در پارک مردم همدان برگزار می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه این خواسته مقام معظم رهبری است که شهید ابراهیم هادی به نسل جوان و جامعه شناسانده شود، ادامه داد: بنده و خیلی از افرادی که با این شهید بزرگوار انس گرفتند دچار تحول درونی شدیم.

مسؤول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان با بیان اینکه به وضوح ثابت شده که چقدر شهیدهادی از افراد در زندگی دستگیری کرده است، تصریح کرد: بسیاری از جوانان توانستند با این شهید بزرگوار ارتباط برقرار کنند.

وی با بیان اینکه معتقدم همه شهدا دستگیر هستند و اگر یک قدم به سمت‌ آنها برداریم چند قدم به سمت ما می‌آیند، یادآور شد: امید است بتوانیم با برنامه‌های در نظر گرفته شده شهید ابراهیم هادی را نسل جوان امروز به خوبی معرفی کنیم.

فلاح با بیان اینکه با برگه‌های نظرسنجی داده شده آسیب‌شناسی از نقاط قوت و مثبت کار سنجیده می‌شود، یادآور شد: هر سال حدود 400 نفر در مراسم شرکت می‌کنند و به نظر می‌رسد امسال فراتر از این مردم در مراسم شرکت داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ها نسبت به سال‌های گذشته فراگیرتر و جذاب‌تر شده است، خاطرنشان کرد: به فضل الهی و حمایت دوستان، امروز تعدادی زیادی از کودک و نوجوان شهید ابراهیم هادی را می‌شناسند به گونه‌ای که وقتی از دانش‌آموزان خواسته شده بود تا نام چهار شهید را بیان کنند، شهید هادی یک از گزینه‌های آنها بود.

مسؤول فرهنگی پویش «تولد دوست آسمانی من» در همدان با اشاره به اینکه خوشبختانه جوانان بسیاری توانستند با این شهید انس پیدا کنند و این شهید عزیز محبوب دل‌ها شده است، خاطرنشان کرد: امروز خرسندیم که از شهید ابراهیم هادی به عنوان یک شهید شاخص نام برده می‌شود.

منبع: فارس

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.