آوازخوانی ترکی هادی حجازی فر+فیلم

در برنامه «یکِ یک» اجرا شد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 28 اسفند, 1396 - 14:15
هادی حجازی‌فر شب گذشته مهمان برنامه«یکِ یک» شد.

به گزارش حلقه وصل، سیدعلی ضیا در دومین قسمت از ویژه برنامه تحویل سال شبکه یک سیما میزبان هادی حجازی فر بازیگر مطرح این روزهای سینمای ایران و فرزند او هامون بود.

هامون در ابتدا پیش از حضور پدرش در استودیو حاضر بود و درباره تیم مورد علاقه اش گفت: پرسپولیسی ام و قلبم قرمز است اما مثل اینکه قلب بابایم آبی است! مهدی طارمی را از پرسپولیس دوست داشتم و دروازه بانشان را هم دوست دارم اما اسمش را نمی‌دانم.

وی همچنین با بیان اینکه «ایستاده در غبار» را از همه فیلمهای پدرم بیشتر دوست دارم، با عبارت "دست و هورا و جیغ" پدرش را به استودیو دعوت کرد.

حجازی فر که این روزها دو فیلم «به وقت شام» و «لاتاری» را در اکران نوروزی دارد، در ابتدا در پاسخ به این حرف ضیا که از مصاحبه با شما استرس دارم و اشاره تلویحی او به ماجرای پشت دستی، اظهار کرد: آن ماجرا خیلی داستان دارد و من چند جا به آن پرداختم. شاید دوستانی که ناراحت شده بودند بد نیست بشنوند. ما تحت شدیدترین استرس های جشنواره بودیم و در فیلمبرداری بخش های خارج از کشور هم به مشکل خورده بودیم و معلوم نبود به جشنواره می رسیم یا نه.

وی افزود: آن شب احساس کردم آقای رشیدپور در برنامه «هفت» دارد به قصه اشاره می کند، این شد که سه نصفه شب یک پست اینستاگرامی نوشتم اما 7 صبح که می خواستم به سرکار بروم گفتم این چیست من نوشته ام و پاکش کردم، اما بعضی ها هستند که دست به اسکرین شاتشان خوب است و در حالی که آن پست 300 بار بیشتر دیده نشده بود، آقای رشیدپور عصر آن روز دوباره آن را منتشر کرد و آن موج ایجاد شد. خود من وقتی دوباره بعد از کار به اینستاگرام رفتم فهمیدم چه اتفاقی افتاده.

عذرخواهی می کنم اما امیدوارم کپی پیست نشویم

بازیگر «لاتاری» تصریح کرد: من نه تنها از آقای رشیدپور بلکه از راننده آژانسی که ممکن است با او تند صحبت کرده باشم، مغازه داری که به او ناخواسته بی احترامی کرده باشم یا مادرم، دوستان و دیگران عذرخواهی می کنم. ابایی از عذرخواهی ندارم اما امیدوارم این موضوع باعث نشود ما کپی پیست شویم و نتوانیم مواضع خودمان را داشته باشیم. رک بودن چیز بدی نیست.

حجازی فر تاکید کرد: آن پست اصلا دیده نشده بود و خود آقای رشیدپور باعث دیده شدنش شد. آن کلمه در شان من نبود. مطمئنم آقای رشیدپور هم در آن برنامه استرس داشته است. من هم سالها در تلویزیون کار کردم و دو سال پیش کارگردان هنری برنامه تحویل سال شبکه دو بودم که طی 11 ساعت روی آنتن رفت. بنابراین می دانم که چه استرس هایی در این کار وجود دارد.

در ادامه محسن مسلمان بازیکن پرسپولیس هم به استودیو آمد و چند مسابقه بین او و حجازی فر با داوری ضیا برگزار شد. از جمله اینکه هر دو وسیله ای را روی دهانشان قرار دادند که حرف زدن را برایشان مشکل می کرد اما باید کلمه ای می گفتند که طرف مقابل متوجه آن بشود. در بخش بعدی هم مسابقه آوازخوانی بین این دو برگزار شد و هر دو در قامت یک خواننده آهنگ «سکوت» از آثار محسن یگانه را اجرا کردند.

آوازخوانی ترکی هادی حجازی فر

هادی حجازی فر همچنین در این بخش از «یکِ یک» یک آواز ترکی هم خواند. هامون پسر او هم که حضورش در برنامه، فضا را دوست داشتنی کرده بود، غزل «فاش می‌گویم و از گفته خود دلشادم» حافظ را خواند. گرچه بخش انتهایی این شعر یادش رفت و خطاب به پدر پرسید: «بقیه ش چی بود بابا!؟»

حجازی فر در پاسخ به این سوال ضیا مبنی بر اینکه چرا در حالی که دو فیلم در اکران سینماها دارد، در صفحه اینستاگرامش بیشتر از «لاتاری» می نویسد، اظهار کرد: ما در «لاتاری» یک تیم هستیم و از لحظه اول تا به حال با هم بوده ایم، شاید برای همین فعالیتهایم درباره این برنامه بیشتر به چشم می آید.

نه در پوسترهای «به وقت شام» هستم نه بنرها

وی افزود: درباره «به وقت شام» علی رغم اینکه نه درپوسترها هستیم نه در بنرها، اگر عکسی به دستمان برسد تبلیغ می کنم. امیدوارم زحمتی که کلی آدم برای این فیلم کشیده اند، دیده شود. فیلم فقط متعلق به یک نفر نیست و کلی عوامل فنی و هنرورها و در شهرستانها کار کرده اند و فیلم سختی داشته ایم.

دلخوری ام از این بود که شاید می شد از ما بیشتر استفاده کرد

این بازیگر تصریح کرد: امیدوارم فیلم به دور از حرف و حدیثهایی که وجود دارد دیده شود. دلخوری وجود داشت که شاید می شد از ما بیشتر استفاده کرد. البته یکی از آرزوهای من کار کردن با حاتمی کیا بود که خداراشکر اتفاق افتاد. قدری به خاطر حواشی که برای فیلم افتاد ناراحتم که البته بخشی از آن را خودمان دامن زدیم.

حجازی فر یادآور شد: من صادقانه بدون هیچ ابایی می گویم با غم کسانی که در این سالها در سوریه جنگیدند یا مشاوره نظامی بودند غمگینم و با شادی شان شادم و همیشه انرژی ام بدرقه راهم است. متوجه چرایی حضورم بوده و هستم و امیدوارم سهمی در این قضیه داشته باشم. چون ما معمولا در فیلم شجاع تر از صحنه های واقعی هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم مردم فیلمهای نوروزی را ببینند نه فقط لاتاری و به وقت شام. بلکه دیگر فیلمها را هم تماشا کنند و چراغ سینما را روشن نگه دارند.

اگر بتوانیم باعث خنده مردم شویم خوب است

این بازیگر با بیان اینکه از آقای مسلمان دعوت کرده ام با هم برویم و فیلمها را ببینیم، در واکنش به شوخی و بازی های این برنامه اظهار کرد: اول برنامه از این بازی ها شوکه شدم ولی بعد فکر کردم اگر بتوانیم باعث خنده مردم شویم، خوب است. همیشه که نباید در فیلمهایمان به گریه بیندازیمشان. امیدوارم که بتوانیم لحظات شادی را برای مردم بسازیم.

حجازی فر همچنین گفت: هامون به پسرعمه اش قول داده بود با او در تلویزیون بای بای کند!

هامون هم رو به دوربین گفت: علی سام دوستت دارم، امیدوارم این برنامه را ببینی، اگر نبینی هم مادرت آن را به تو می دهد!

«یکِ یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیا، از 26 تا 28 اسفند هر شب ساعت 23:15 روی آنتن شبکه یک سیما می رود و در روز تحویل سال نیز از پیش از ظهر تا ساعت 21، روی آنتن خواهد بود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.