مستند مسابقه «فاز» را در ایام نوروز از شبکه مستند ببینید

از جدیدترین تولیدات مرکز اوج کودک و نوجوان؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 27 اسفند, 1396 - 16:00
در ایام نوروز مستند مسابقه «فاز» محصول اوج کودک و نوجوان در 14 قسمت 50 دقیقه‌ای از روز اول فرودین به مدت 14 شب هرشب ساعت 22 از شبکه مستند پخش می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، قرار است در ایام نوروز مستند مسابقه «فاز» محصول اوج کودک و نوجوان در 14 قسمت 50 دقیقه ای از روز اول فرودین به مدت 14 شب هرشب ساعت 22 از شبکه مستند پخش گردد.

این مستند مسابقه که از دی ماه امسال در 35 قسمت از شبکه 2 و امید پخش شد؛ نوروز امسال با رویکردی جدید و به صورت خلاصه شده از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این مستند مسابقه تلویزیونی 28 نوجوان دختر و پسر در گروه‌های مختلف و طی 7 فاز در مراحل جذاب و دیدنی برای حل مسائل اجتماعی پیرامون خود به رقابت می‌پردازند. آنها در این مسیر باید از استعداد، خلاقیت و مهارت کارگروهی خود کمک گرفته و حمایت مادی و معنوی دیگران را نیز به سمت ایده و فعالیت خود جلب کنند.

در پایان این مسابقه برگزیدگان نشان «فرزند ایران زمین» را از آن خود کرده و جایزه یک‌صد میلیون تومانی این مسابقه را در قالب حمایت برای اجرای طرح برگزیده دریافت می‌کنند.

فاز (فرزند ایران زمین) سعی می‌کند به همه نشان دهد تنها شاگرد اول بودن و اطلاعات عمومی بالا ملاک نوجوان برگزیده نیست و توانایی انجام یک فعالیت اجتماعی در قالب کارگروهی در رشد و ارتقای شخصیت نوجوان موثرتر و مهم‌تر است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.