مهلت شرکت در جشنواره «هنرماندگار» تا پایان دی ماه تمدید شد

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 23 دى, 1396 - 09:45
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان از تمدید مهلت شرکت در جشنواره «هنر ماندگار» تا پایان دی ماه امسال خبر داد و گفت: مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره نیز ۲۰ بهمن برگزار می گردد.

علی بقایی معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان به حلقه وصل گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره «هنرماندگار» تا پایان دی ماه امسال تمدید شد و علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را با محوریت مفاهیم ارزشی و انقلابی به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان عنوان کرد: جشنواره بزرگ «هنر ماندگار» دارای بخش‌های فضای مجازی، فعالیت‌های فرهنگی هنری، ایده‌ها، ابتکارات و خلاقیت‌های فرهنگی، موسیقی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و نشر است و افراد می‌تواند آثار خود را که باید در سال ۹۵ و ۹۶ تولیدشده باشد به دبیرخانه جشنواره به نشانی همدان، خیابان مهدیه، خیابان شهید نامجو روبه روی استخر شهدا یا به قسمت‌های فرهنگی حوزه‌ها و نواحی بسیج تحویل دهند.

وی با اشاره به اینکه از تمامی آثار ارسالی نمایشگاهی برپا می‌شود، بیان کرد: مراسم تجلیل از برگزیدگان این جشنواره ۲۰ بهمن ۹۶ برگزارشده و به آنها جوایز نفیسی اعطا می‌شود.

بقایی با بیان اینکه دبیرخانه مرکزی جشنواره بزرگ هنر ماندگار همه‌روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح و ۱۵ تا ۱۸ عصر آماده دریافت آثار ارسالی است، گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ با شماره تلفن ۰۸۱۳۴۴۵۲۲۸۱ تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.