تخفیف‌های مشکوک برای عکس گرفتن با سگ خانگی در آتلیه ویژه حیوانات!+عکس

حلقه وصل گزارش می‌دهد:‏‏
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 7 آذر, 1396 - 13:30
کار به جایی رسیده که آتلیه عکاسی ویژه حیوانات از جمله سگ خانگی راه‌اندازی شده و سایت‌های تخفیف‌یاب نیز در نشر این هنجارشکنی سهیم هستند و تخفیف بسیاری را نیز برای این کار در نظر گرفته‌اند.

سرویس حاشیه نگاری: اگر تا دیروز دختران و پسرانی را می‌دیدیم که بدون هیچ واهمه و عذاب وجدانی، قلاده به دست در سطح شهر جولان می‌دادند و به این عمل خود نیز افتخار می‌کردند حالا این روزها چشممان روشن شده است به آتلیه‌های عکس حیوانات که با مجوزهای رسمی کشور! کمر به نابودی سبک زندگی ایرانی-اسلامی بسته‌اند!

کلان شهرها و سواحل شمالی ایران؛ از جمله مکان‌هایی است که یکی پس از دیگری به دست این موجودات فتح شده و فضاهای عمومی را در تسخیر خود گرفته‌اند. سگانی که انتخاب نام و هزینه‌های گزاف دامپزشکی و تهیه خوراک و پوشاک آنها به دغدغه اصلی صاحبشان تبدیل شده است.

کار به جایی رسیده که آتلیه عکاسی ویژه حیوانات از جمله سگ خانگی راه‌اندازی شده و سایت‌های تخفیف‌یاب نیز در نشر این هنجارشکنی سهیم هستند و تخفیف بسیاری را نیز برای این کار در نظر گرفته‌اند.

نکته قابل تامل جاییست که یکی از کاربران از این سایت تخفیف‌یاب سوالی پرسیده تحت این عنوان که آیا می‌شود فرزند خود را همراه با سگ برای عکس در آتلیه بیاورد؟!

فارغ از بحث های نظری و جامعه شناختی، براستی ظهور و بروز اینگونه هنجارشکنی‌ها، از کدام سمت و سو نشات می‌گیرد و چگونه در کشوری که مزین و منقش به نام مبارک اسلامی است، چنین رخدادهایی خودنمایی می‌کند؟!

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

دیدگاه کاربران

مجتبی

داداش چرا مرگ
خب بعضی هام خدا اینطوری آفریده
دیگه
مخشون چیزایه قشنگ تر از سگ ندیده!
وگرنه سک که زبون بسته که با وفاست
لااقل بر خلاف خیلی از ما صاحبش رو می شناسه

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.